„Rowerowe lato w Gołdapi” – lody na szczycie wieży ciśnień

Dzisiejsza trasa „Rowerowego lata w Gołdapi” liczyła kilkanaście kilometrów. Wiodła z Gołdapi do Kośmidr, następnie do Bałupian i stamtąd powrót do Gołdapi.

Jechaliśmy lajtowo, z uśmiechami na twarzach 😄 Może z wyjątkiem odcinka od Kośmidr do mostu na Gołdapie 🥵 Ten fragment był wymagający z powodu sporej warstwy sypkiego żwiru. Krótki przystanek na odpoczynek był na wspomnianym moście, gdzie spotkaliśmy się z gołdapskimi policjantami.  Otrzymaliśmy od nich elementy odblaskowe.

Niespodzianką dla uczestników dzisiejszego wyjazdu była wizyta na wieży ciśnień w Gołdapi, z lodowym poczęstunkiem na jej szczycie. Wieża jest jedną atrakcji naszego miasta, która zaprasza w swoje progi od połowy wiosny do połowy jesieni. Z tarasu widokowego na jej szczycie można podziwiać panoramę Gołdapi. Na górze działa też kawiarnia.

Dziękujemy wszystkim za udział w dzisiejszym wyjeździe, mamy nadzieję, że się wam podobało. Tak na marginesie – dzisiejszy wyjazd był międzynarodowej obsadzie, mieliśmy też zagranicznego uczestnika, choć mieszkającego i pracującego w Gołdapi.

Zapraszamy wszystkich do udziału kolejnych wspólnych, wakacyjnych przejażdżkach w ramach „Rowerowego lata w Gołdapi”.

ℹ Zadanie publiczne „Rowerowe lato w Gołdapi” jest realizowane przez Stowarzyszenie Rowerowa Gołdap i finansowane ze środków otrzymanych z budżetu gminy Gołdap.