Dziś podróżowaliśmy rowerami na dwóch kołach i… wodnym

Było pięknie i słonecznie podczas ostatniego wakacyjnego wyjazdu w ramach „Rowerowego lata w Gołdapi”. Trafiliśmy idealnie w okienko pogodowe, bowiem do pory obiadowej, jak i po naszym powrocie było pochmurnie z przelotnymi opadami deszczu. Być może to właśnie brzydka aura w ciągu dnia spowodowała, że w wyjeździe uczestniczyło tylko troje uczestników.

Tak jak zaplanowaliśmy, wyruszyliśmy na dwóch kółkach o 17:00 spod zegara słonecznego w centrum Gołdapi na plażę miejską. Tam przesiedliśmy się do roweru wodnego i przez kilkadziesiąt minut to w nim naciskaliśmy pedały, sunąc spokojnie po niebieskiej tafli Jeziora Gołdap, w blasku zachodzącego słońca.

Po powrocie na brzeg przesiedliśmy się znowu na dwa kółka i wyruszyliśmy w drogę powrotną. Plan na dzisiejszy wyjazd zakładał też niespodziankę dla uczestników: lody lub gofry. Planów nie powinno się zmieniać, więc ich nie zmienialiśmy 🙂 Ze względu na to, że było chłodno, zdecydowaliśmy się na gofry.

To było mile i aktywnie spędzone popołudnie. Szkoda, że w tak skromnym gronie. Do końca lata pozostały trzy tygodnie. Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie, zorganizujemy w tym czasie jeszcze jeden lub dwa wyjazdy, do udziału w których już dziś zapraszamy! Informacja o nich będzie na naszym facebooku i stronie internetowej.

Partnerem dzisiejszego wyjazdu był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gołdapi, który użyczył roweru wodnego (zabezpieczonych dla uczestników „Rowerowego lata w Gołdapi” było ich więcej). Bardzo dziękujemy 💝

ℹ  Zadanie publiczne „Rowerowe lato w Gołdap” jest realizowane przez Stowarzyszenie Rowerowa Gołdap i finansowane ze środków otrzymanych z budżetu gminy Gołdap.