Za nami kolejny „Odjazdowy Bibliotekarz”. Podobnie jak w minionych latach mieliśmy przyjemność uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu organizowanym przez Bibliotekę Publiczną w Gołdapi.
Rajd odbył się 23 maja 2026r. Dziękujemy za świetną atmosferę, wspólnie spędzony czas i mnóstwo pomarańczowej energii. Cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy być częścią tego wydarzenia.

























