Podsumowaliśmy mijający rok

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, zaraz później będzie sylwester i Nowy Rok. Koniec jednego roku i początek nowego to m.in. czas podsumowań czasów minionych i planów na nowy rok. My takie małe podsumowanie pierwszego, niepełnego roku (bo od maja) funkcjonowania Stowarzyszenia Rowerowa Gołdap zrobiliśmy 21 grudnia. Była też to okazja do złożenia sobie świątecznych życzeń.

Za nasz sukces uważamy zrealizowanie w tym roku, dzięki wsparciu gminy Gołdap, naszego pierwszego oficjalnego projektu – „Rowerowego lata w Gołdapi”. Mamy nadzieję, że tym, którzy w tych naszych letnich wyjazdach uczestniczyli, podobało się.

Z dłuższych wyjazdów, w których uczestniczyliśmy, fajnie, miło i aktywnie spędzonym czasem był czterodniowy rajd Barciany – Żytkiejmy, którego organizatorem było Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Samorządów Pogranicza. Wzięliśmy udział w dwudniowym rajdzie polsko-litewskim po powiecie węgorzewskim, zorganizowanym przez gminę Budry. Sami zrobiliśmy dwudniowy wypad na Dni Barcian, z noclegiem w świetlicy wiejskiej w pobliskich Gęsiakch, za co tamtejszej pani wójt jeszcze raz dziękujemy.

Były też nasze małe lokalne przejażdżki, po puszczy czy trasą „Rostek, promenada” 🙂 Choć trzeba obiektywnie przyznać, że z powodu innych obowiązków tegorocznych kilometrów mamy zdecydowanie mniej w nogach niż w poprzednich latach.

Pomału już myślimy o tym, co będziemy robić w 2024 roku. I gdzie nas dwa koła poniosą 🙂 A może nie tylko dwa koła, ale też np. kajaki lub same nogi? Kto wie?