Kręcimy sportowe stypendium

Jeździmy dla przyjemności, dla odpoczynku, z chęci poznania nowych zakątków naszego powiatu i innych miejsc w Polsce, do których jadąc samochodem z trudem byśmy trafili albo w ogóle. W obecne wakacje nasze wyjazdy mają jednak jeszcze jeden cel. Jaki? Otóż kręcimy sportowe stypendium dla jakiegoś ucznia szkoły podstawowej!

Jak to możliwe? Udało nam się porozumieć z Fundacją Rozwoju Regionu Gołdapi, która to zgodziła się ufundować specjalne stypendium. Jego wysokość będzie uzależniona od łącznie przejechanych przez nas kilometrów w lipcu i sierpniu. Każdy kilometr będzie przemnożony przez 13 groszy. Stypendium będzie rzeczowe, co oznacza, że stypendysta nie otrzyma gotówki, ale będzie mógł za pośrednictwem FRRG np. zakupić z tych środków sprzęt sportowy, opłacić koszty zajęć sportowych czy też składkę członkowską w klubie, którego jest członkiem. Zasady naboru wniosków oraz wyłonienia stypendysty będą podane wkrótce.

Zapraszamy inne podmioty (firmy, organizacje pozarządowe, instytucje) do przyłączenia się do tej akcji i dołożenia swojej kasy do puli. Możemy wykręcić kolejne stypendium lub zwiększyć kwotę tego, które obecnie kręcimy. Zainteresowanych dołożeniem swojego grosza prosimy o kontakt pod numerem tel. 504-475-522.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *