Czwartkowa wycieczka (19/07/2018)

19 lipca wybraliśmy się po raz pierwszy na przejażdżkę ramach naszej wakacyjnej akcji „Chodź na rower”. O 18.00 spotkaliśmy się przy zegarze słonecznym. Była tylko nas piątka (Anna, Aneta, Marek, Jacek i Zbigniew), wszyscy z Rowerowej Gołdapi.

Trochę smutno nam się zrobiło, że nie mieliście ochoty tego dnia do nas dołączyć. Czyżby przestraszyła Was pogoda? Fakt, chwilę przed startem kilka kropelek spadło z nieba, do tego było dosyć duszno, ale w niczym to nie przeszkadzało wsiać na rower.

Trasę ustaliliśmy na miejscu, dopasowaną do możliwości uczestników i wyruszyliśmy w drogę. Objechaliśmy tego dnia Jezioro Czarne. Niektórzy z nas niektóre odcinki pokonywali po raz pierwszy. Po drodze mieliśmy piękne widoki, a pod kolami czasem do pokonania kałuże i… powalone drzewa. Cóż, wiatr i deszcze w ubiegłym tygodniu naszego powiatu nie oszczędzały.

Kolejny wyjazd już w najbliższy czwartek. Zapraszamy o 18.00 pod zegar słoneczny. Pamiętajcie, że mamy świadomość, że jeden potrafi przejechać tylko 20km w tempie 17km/h, a drugi 50km w tempie 25km/h. Dlatego też trasę i tempo ustalimy na miejscu, dopasowując ją do uczestników naszej wycieczki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *